Kala Sound System i Adrianna Styrcz

Przegląd Piosenki Aktorskiej

Kala Soud System powstał z połączenia sił niezmordowanej, pokoleniowej energii Art Cafe Kalambur we Wrocławiu i znanych (tym, dla których muzyczny horyzont nie kończy się na RMF i radiu Eska) projektów Zebra Dub i Michała Litwińca (Niburu Project, Kormorany, Karbido).

BILETY

miejsce: Teatr Muzyczny Capitol, Klub Festiwalowy
data: 31 marca, godz. 21:30
czas: ok. 1,5 godz. bez przerwy
bilety: 10 zł

szef artystyczny klubu festiwalowego: Michał Litwiniec

Fuzja ta proponuje nowatorskie kompozycje oparte na niskich częstotliwościach oraz obszernej gamie żywych instrumentów w tonie orientalno-eksperymentalnym. Skład dopełniają wokalnie pozytywna Martyna Baranowska z Chili Crew (jej głos uwodzi swoją delikatnością i przeszywa ciało liryzmem) oraz Pablo Raster (producent muzyczny ze słonecznej Italii, któremu tu po drodze).

Gościem specjalnym Kala Sound System będzie one and only Adrianna Styrcz, wokalistka Sinusoidal, Gooral, Cuda i Eklektik Ensamble (w wolnym czasie słuchająca gongów i puszczająca latawce). Artystka wykona cykl coverów i pieśni autorskich, pochodzących z jej pierwszej solowej płyty „Nie kojarzę…”, a jej boku wystąpią saksofonista Piotr Łyszkiewicz i gitarzysta Maciej Mazurek, dla których taki dżob to bułka z masłem (choć nigdy nie wiadomo, co się zdarzy, gdy Adrianna śpiewa).