Przegląd Piosenki Aktorskiej

Evorevo

Wiele okoliczności i przygód złożyło się na efekt końcowy zmagań z materią dźwiękową – tłumaczyli kilka lat temu stylistyczną rozrzutność debiutanckiego „Underpopu” Igor Boxx i Magiera.

BILETY

miejsce: Teatr Muzyczny Capitol, Klub Festiwalowy
data: 27 marca, godz. 22:00
czas: ok. 1,5 godz. bez przerwy
bilety: 10 zł

po koncercie: DJ Romek Rege

szef artystyczny klubu festiwalowego: Michał Litwiniec

Trochę na trzeźwo, trochę na nietrzeźwo. Trochę na poważnie, trochę na niepoważnie. Trochę na tak, trochę na nie. Trochę ewolucyjnie, trochę rewolucyjnie.

Ten chaos wypluł sens. Na ewolucyjnej drodze Evorevo pojawiła się rewolucyjna  zmiana, a do producenckiego duetu dołączył Maciek Kurowicki, na co dzień wokalista i autor repertuaru zespołu Hurt.

Tak powstała „Dwubiegunowa”. Komputerowe piosenki Evorevo mają teraz analogowe teksty i ludzki głos. Opowiadają o życiu wewnętrznym i zewnętrznym ludzi w XXI wieku, w czasach rozpadu świata, jaki do tej pory znaliśmy. Są to historie o namiętnościach, nawykach, nałogach, lękach i spełnieniach. Napisane syntezatorem i długopisem, laptopem, smartfonem, uchem i brzuchem. Przeżyte, wymyślone i podsłuchane. Cyberprzestrzeń miesza się ze światem fizycznym. Cyberpunk z synth popem.

Prawda z kłamstwem. Człowiek z maszyną. Prawo i pięść. Dwubiegunowy świat.

#40PPA

Fot. archiwum zespołu

 

 

Fot. BTW Photographers