Dwie bardzo dobre wiadomości

Drodzy Widzowie PPA, mamy dla Was dwie bardzo dobre wiadomości:

PIERWSZA: obiecujemy Wam, że w najbliższym możliwym terminie dokończymy oba rozpoczęte konkursy festiwalowe #41PPA: Konkurs Aktorskiej Interpretacji Piosenki i Konkurs Off.

Z oczywistych względów nie podajemy dziś żadnej wiążącej daty – po prostu nie wiemy, kiedy to będzie możliwe. Wiemy za to, że zrozumiecie i będziecie nam kibicować. Śledzimy sytuację bardzo uważnie, tak samo jak Wy.

DRUGA: w dniu, w którym planowaliśmy rozpocząć festiwal – 20 marca – zapraszamy Was na pierwszy odcinek naszej Niezniszczalnej Telewizji Festiwalowej!

Poprosimy artystów festiwalu, żeby dla Was zaśpiewali. Przypomnimy Wam najciekawsze materiały archiwalne. Będziemy improwizować, a sternikami telewizyjnej łodzi będą – każdy z własnej kuchni – Cezary Studniak i Konrad Imiela. Będziecie mogli nas oglądać na Facebooku i tu, na naszej oficjalnej stronie.

Show must go on! Szczegóły w najbliższym czasie.


Wrocław, 12 marca 2020

Font Resize
Ustawienia kolorów

Warning: include_once(/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-skip-links.php): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/wp-accessibility-helper.php on line 202

Warning: include_once(): Failed opening '/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-skip-links.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/wp-accessibility-helper.php on line 202