Przegląd Piosenki Aktorskiej

Koncert Disneya: Marzenia się spełniają

Powiedzieć, że piosenki z animowanych filmów z fabryki snów Disneya to muzyczna alfa i omega bajkowego świata, to nic nie powiedzieć.

BILETY

miejsce: Narodowe Forum Muzyki, Sala Główna
data: 31 marca, 13:30
czas: 2 godz. z jedną przerwą
bilety: 50, 70, 90 zł

muzyka: Alan Menken, Randy Newman, Hans Zimmer, Mark Mancina, Elton John i Tim Rice, Lin-Manuel Miranda, Robert Lopez

występują: Katarzyna Łaska, Olga Szomańska, Artur Caturian, Marcin Januszkiewicz, Mateusz Ziółko oraz Zosia Młodawska i NFM Filharmonia Wrocławska pod dyrekcją Radosława Labahua, producent muzyczny: Adam Skrzypek, prowadzenie, koordynacja i produkcja całości: Paweł Krupski

Duzi i mali, muzykalni i z uchem nadepniętym przez słonia, ponurzy i wesołkowie: znamy je wszyscy, nawet jeśli nie pamiętamy, że pierwszy raz usłyszeliśmy je w kinie, przed telewizorem czy na jazzowym koncercie, gdy wirtuoz bisował słynną melodią po morderczej improwizacji.

„Marzenia się spełniają” to przekrój przez historię disneyowskich hitów, na których wychowało się już kilka pokoleń widzów.  To podróż w krainę spełnionych marzeń. To magia piosenek o przyjaźni, miłości, odwadze i poszukiwaniu przygód. To słodycz i jeszcze więcej słodyczy. To łzy wzruszenie i… jeszcze więcej łez wzruszenia.

Znacie? To posłuchajcie! Na scenie wybitni wokaliści i 56-osobowa orkiestra symfoniczna, a na wielkim ekranie fragmenty ukochanych filmów: „Króla lwa”, „Pięknej i Bestii”, „Aladyna”, „Krainy lodu”, „Vaiany: Skarbu oceanu”, „Herkulesa”, „Księżniczki i żaby” i innych. Projekt powstał we współpracy z NFM we Wrocławiu.

 

Presentation licensed by Disney Concerts © All rights reserved
Na bazie programu muzycznego i licencji „Disney In Concert: A Dream Is A Wish”
Walt Disney Music Company and Wonderland Music Company