#40PPA już za nami: dziękujemy!

Wyjątkowa, jubileuszowa edycja PPA dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za wspólny czas i emocje wszystkim twórcom, artystom, laureatom ubiegłych lat, którzy uczestniczyli w tej edycji.

Jesteśmy wdzięczni Wam, Widzowie, którzy od tylu lat, tak licznie i z takim entuzjazmem przybywacie na festiwal, oklaskujecie artystów, gorąco dyskutujecie o tym, co dla Was przygotowaliśmy. Było Was w tym roku ponad 15 tysięcy!

Co zostanie? Zostaną wspomnienia i wzruszenia, które pewnie z czasem zbledną. Zostaną zdjęcia i nagrania, które jednak nie mogą oddać tego, co w żywym teatrze i muzyce najważniejsze, tej ulotnej, jedynej w swoim rodzaju więzi między sceną a widownią. Ale też zostanie 40 drzew, które posadziliśmy we Wrocławiu, a które noszą tytuły 40 nieśmiertelnych przebojów piosenki aktorskiej. Pamiętajcie o ogrodach, drodzy.

40. Przegląd Piosenki Aktorskiej już za nami, ale odwiedzajcie naszą stronę i media społecznościowe. Będziemy jeszcze publikować zdjęcia, filmowe relacje, recenzje. I już teraz zapraszamy na kolejną edycję festiwalu w dniach 20-29 marca 2020 roku.


Na zdjęciu: brawa po gali „Koniec” w reż. Wojciecha Kościelniaka w Teatrze Polskim. Fot. Tomasz Walków