Nieistnienia

Miejsce: Wrocławski Teatr Współczesny, Scena na Strychu
Data: 16 marca 18:00, 21:00
Czas: ok. 50 minut bez przerwy
Bilety dostępne tylko w kasie

Scenariusz, wykonanie: Bartosz Szpak, współpraca reżyserska: Adam Chyliński, współpraca muzyczna, wykonanie: Bartosz Buława, zespół muzyków.
W identyfikacji wykorzystano obrazy autorstwa Karoliny Orzełek.

Seria utworów muzycznych układających się w opowieść o relacji człowieka z samotnością, o wstydzie zamykającym drogę do tworzenia trwałych więzi z otoczeniem. Rzecz dzieje się nocą, w mieście, dlatego dźwiękową materię spektaklu stanowi nie tylko muzyka, ale także nagrania rozmów z ludźmi napotkanymi późną nocą w centrach miast. W nich przegląda się główny bohater, przez nich próbuje poznać siebie, zweryfikować swoją tożsamość i zrozumieć, dlaczego znalazł się właśnie w tym miejscu swojego życia.

szpak/chyliński stories
Twórczy zespół scenariuszowy zajmujący się rozwijaniem oryginalnych, nietuzinkowych historii, opowiadanych poprzez słowo, obraz i dźwięk.
Tworzymy historie. Proste i z rozmachem. Współczesne i nie. Krótkie i długie. Wszystkie porywające, oryginalne i trzymające w napięciu do ostatniej strony. Emocjonujące, nieszablonowe i ważne. Nasze opowieści są konstruowane dla Was. Za każdym razem chcemy porwać Was w podróż. Pokazać nowe światy i postaci. Uruchomić wszystkie zmysły. Staramy się mówić o tym, co trudne do uchwycenia. O poszukiwaniu tożsamości, o tajemnicach podświadomości, o ludzkiej niepewności i niedoskonałości, o zetknięciu człowieka z nieznanym.
Tworzymy dla filmu, telewizji, produkcji audio, teatru.
www.scstories.com


Fot. Marek Zimakiewicz, Bartosz Szpak, Ewelina Konior-Słowińska